0887 49 71 76 eshop@intercosmetica.bg; Продукти директно от официалния вносител за България!

Кариери

Интеркозметика ООД търси кандидати за следните длъжности:

1. БИЗНЕС КОНСУЛТАНТ

  Търговски представител, подпомагащ развитието на бизнеса на салоните за красота за град София

Дали това не е следващата успешна стъпка във Вашата кариера?

  • Вие имате опит като търговски представител (поне 2 години), осъзнавате важността на вашата роля за реализацията на продуктите, за които работите и знаете, че можете и искате да постигнете повече.
  • Искате не само да продавате продукти, но и да подпомагате клиентите в развитието и разрастването на техния бизнес и да бъдете важна част от техния успех.
  • Вие сте добър в представяне на нови продукти, поддържане на съществуващите, проучване и анализ на пазара и идентифициране и разработване на нови клиенти;
  • Лесно откривате възможности за партньорство;
  • Любопитни сте да знаете повече за бизнеса на вашите клиенти и начините да ги подпомагате,
  • Имате интереси в областта на професионалната козметика;
  • Динамиката от пътуването и срещите с хора е вашият начин на живот (имате свидетелство за управление на МПС и желание за пътуване);
  • Обичате да учите нови неща – нови продукти, нови умения;
  • Имате добри компютърни умения и умело ползвате Интернет възможностите.

Ако разпознахте себе си в горното описание, ви каним да кандидатствате, като ни изпратите автобиография с актуална снимка, и кратко писмо, в което да ни разкажете за мотивацията си да работите като БИЗНЕС КОНСУЛТАНТ в Интеркозметика ООД.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Възможност да представяте и работите с едни от най-престижните професионални марки в сферата на фризьорството, маникюра и професионалните обучения;
  • Атрактивно възнаграждение в съответствие с индивидуалното ви и екипното представяне;
  • Редовни вътрешно-фирмени обучения;
  • Възможности за професионално развитие;
  • Във всеки етап на навлизане, а по-късно и в изпълнението на работата ще имате осигурена активна подкрепа от фирмата и вашите колеги.

Документи се приемат най-късно до 30.11.2017 г. на office@intercosmetica.bg

2. ТЕЛЕМАРКЕТИНГ -ТЪРГОВЕЦ НА ПРОФЕСИОНАЛНА КОЗМЕТИКА

Основната роля на позицията е разработването и прилагането на активности по телефона и он-лайн за развитие и изграждане на ефективни взаимоотношения с клиентите.

Отговорности: Развиване и разширяване на клиентската база на компанията;
Извършване на изходящи обаждания с цел привличане на нови клиенти, анонсиране на текущи промоционални кампании и реализиране на продажби;
Качествено, своевременно и позитивно обслужване на постъпващите входящи обаждания на настоящи и потенциални клиенти;
Приемане и обработване на поръчки и запитвания от клиенти;
Изготвяне на комплексни оферти според индивидуалните нужди на клиента;
Поддържане и утвърждаване на добрия имидж на Интеркозметика;
Коректно попълване и регистриране на дейностите в специализирана система.

Изисквания: Умения за водене на търговски разговори и индивидуален подход към клиентите;
Презентационни и продажбени умения по телефона;
Добра дикция и правилен изказ;
Организираност и стремеж към постигане на резултати;
Отговорност към поставените задачи;
Умения за работа в екип;
Добро ниво на компютърна грамотност /MS Office/;
Опит на подобна позиция е предимство.

Ние ще Ви предоставим: Възможност да представяте и работите с едни от най-престижните професионални марки в сферата на фризьорството, маникюра и професионалното обучение;
Атрактивно възнаграждение в съответствие с индивидуалното ви и екипното представяне;
Редовни вътрешно-фирмени обучения;
Възможности за професионално развитие;
Във всеки етап на навлизане, а по-късно и в изпълнението на работата ще имате осигурена активна подкрепа от фирмата и вашите колеги.
Документи се приемат най-късно до 30.11.2017 г. на office@intercosmetica.bg

3. ПРЕПОДАВАТЕЛИ  МАНИКЮРИСТИ

Сред основните ви задължения ще бъде работа с начинаещи групи, желаещи да усвоят професията на маникюриста. В развитието си като професионален преподавател към Интеркозметика и CND ще бъдете ангажирани и в участие в изложения, презентации и семинари за напреднали. Ангажиментът може да е на пълен работен ден.

ТАЗИ ПОЗИЦИЯ Е ПОДХОДЯЩА ЗА ВАС, АКО:

  • Вие сте успешен маникюрист, имате желание да се развивате в професията и да сте част от екип, който движи тенденциите в бранша.
  • Притежавате минимум 3 години опит в маникюра, педикюра и ноктопластиката с гел и акрил.
  • Желаете да споделите опита си и търсите възможност да развивате кариерата си и да преминете на следващото ниво.
  • Работите с продуктите на CND или поне с три от системите: CND Shellac, Vinylux, Creative Play, Brisa гел и акрил.
  • Комуникативни сте, лъчезарни, обичате да общувате, притежавате естетически поглед и имате търговски усет.
  • Имате желанието да преминете елитна световна програма за преподаватели, която изгражда широки технически, презентациони и лични умения за преподаване по световните стандарти на CND.
CND и Интеркозметика имат предложение за вас и ви канят да се присъедините към разрастващия се екип на CND и Интеркозметика в България.

Предимство за вашата кандидатура са ползване на английски език на работно ниво и умението за работа с Word, Excel и Power Point.

ОЧАКВАМЕ ДА НИ ИЗПРАТИТЕ:
1. Автобиография с ваша актуална снимка;
2. Снимки на ваша работа;
3. Информация за посетени обучения за надграждане в професията на маникюриста (ако сте участвали в такива);
4. Информация за участия в конкурсни изяви в професията на маникюриста (ако имате такива);
5. Кратко мотивационно писмо защо имате интерес към позицията преподавател в Интеркозметика.

ДОКУМЕНТИ СЕ ПРИЕМАТ на EDU-Sofia@intercosmetica.bg.